BiletKUP BILET BiletSKLEP

FAQ Smart Kids Planet

Czym jest Smart Kids Planet w Bajce Pana Kleksa?

Smart Kids Planet to nowa przestrzeń dla dzieci w Bajce Pana Kleksa. Ekspozycja ma charakter tymczasowy i została przeniesiona prosto ze Stadionu Narodowego w Warszawie. Na dzieci czeka fantastyczna przygoda w świecie mądrej zabawy oraz multimedialna i sensoryczna ekspozycja. Innowacyjne atrakcje, stworzone w oparciu o najnowocześniejsze światowe rozwiązania, zapewniają najwyższą jakość rozrywki i wspierają rozwój dzieci na wszystkich jego etapach. W weekendy odbywają się również animacje prowadzone przez doświadczonych animatorów, a ich harmonogram dostępny jest w obiekcie. W Smart Kids Planet organizujmy również wystrzałowe urodziny 7 dni w tygodniu.

Dla dzieci w jakim wieku jest Smart Kids Planet w Bajce Pana Kleksa?

Smart Kids Planet w Bajce Pana Kleksa jest ekspozycją przygotowaną z myślą o dzieciach w wieku 5-12 lat, ale młodsze z pomocą rodziców też świetnie sobie poradzą.

Czy można zostawić dzieci same w Smart Kids Planet w Bajce Pana Kleksa?

Nie ma możliwości pozostawienia dzieci samych, natomiast system kamer zamontowanych na ekspozycji umożliwia rodzicom przebywanie w barze kawowym „Zielono mi” i obserwowanie dzieci na ekranach.

Czy kupując bilet dla dziecka, bilet musi kupić również dorosły?

Bilet dla dziecka obejmuje również jednego rodzica. Konieczny przy zakupie biletu jest wybór biletu dla opiekuna za 0 zł. Istnieje możliwość zakupu biletu dla dodatkowego opiekuna, który umożliwia wejście do obiektu dziecka z dwojgiem rodziców. Proporcjonalnie – dwa bilety dla dzieci obejmują dwoje opiekunów.

Czy jest limit czasu w Smart Kids Planet w Bajce Pana Kleksa?

Limit czasu w Smart Kids Planet w Bajce Pana Kleksa jest ograniczony biletem. Posiadamy bilety jednogodzinne i dwugodzinne. Do tego czasu doliczone jest dodatkowe 10 min na dotarcie od recepcji do ekspozycji. Istnieje możliwość przedłużenia czasu pobytu – za przekroczenie czasu naliczana jest kwota 50 gr/min.

Co się dzieje w przypadku przekroczenia czasu?

Czas pobytu kodowany jest na opasce. Za przekroczenie czasu naliczana jest kwota 50gr/min.

Ile kosztuje bilet wstępu do Smart Kids Planet w Bajce Pana Kleksa?

Cena biletu wstępu jest uzależniona od rodzaju wydarzenia oraz od ilości i konfiguracji osób, które się do nas wybierają. Wszystkie ceny są podane na www.bilety.bajkapanakleksa.pl po dokonaniu wyboru terminu (data i godzina) dla danego wydarzenia.

Czy istnieje możliwość zwrotu biletów?

Niestety nie, dlatego prosimy o przemyślane zakupy.

Czy w Smart Kids Planet można zorganizować urodziny dla dziecka?

Tak! Wszystkie informacje, dostępne scenariusze oraz ceny znajdziecie na stronie https://bajkapanakleksa.pl/urodziny . W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Sylwią Basistą, e-mail: sylwia@bajkapanakleksa.pl, tel:+48 691 058 333

Czy można zakupić bilet na miejscu w kasie?

Tak, ale może się okazać, że bilety na daną godzinę zostały już wyprzedane. W trosce o Wasz komfort i bezpieczeństwo, ograniczamy ilość osób na ekspozycji. Dlatego też rekomendujemy zakup online na stronie www.bilety.bajkapanakleksa.pl

Jak do Was dojechać komunikacją?

Kursuje do nas autobus linii 940. Należy wysiąść na przystanku Fabryka Porcelany. Ukaże się Wam kompleks budynków. Kierujcie się na lewą stronę, a następnie szukajcie Budynku D, klatka 006. To właśnie tutaj znajduje się wejście do Bajki. Można do nas dojechać również tramwajem – kursuje do nas większość linii. Kierujcie się na przystanek Zawodzie Ośrodek Sportowy, który jest najbliższym do Bajki Pana Kleksa, w przypadku dojazdu tramwajem. Nasza lokalizacja: https://maps.app.goo.gl/yYafejQZ6UYKv55G8

Jak przygotować się do wizyty w Smart Kids Planet w Bajce Pana Kleksa?

Wszystko, czego będziecie potrzebować to druga para skarpetek na zmianę przed wejściem na ekspozycję i dobry humor.

Czy muszę drukować bilety?

Nie ma konieczności drukowania biletów. Wystarczy okazać je na urządzeniu mobilnym.

Nie dostałem/am wiadomości e-mail z biletami

Wiadomości są wysyłane automatycznie, stąd bardzo często skrzynka pocztowa odbiorcy przenosi wiadomości do różnych folderów. Prosimy sprawdzić w pierwszej kolejności folder SPAM, a następnie pozostałe foldery. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszą recepcją pod numerem: +48 536 490 051

Czy w Smart Kids Planet w Bajce Pana Kleksa można coś zjeść?

Posiadamy bar kawowy „Zielono Mi”, w którego ofercie znajdują się ciepłe i zimne napoje oraz pyszne ciasta i desery od lokalnych dostawców.