FILMOWE KOLONIE LETNIE Z PANEM KLEKSEM

JEDYNE TAKIE KOLONIE W POLSCE!

Rodzicu! Wybierz dla swojego dziecka wyjątkowe i jedyne w Polsce letnie kolonie w Akademii Pana Kleksa, która w wakacje 2023 roku zagości w legendarnym Zamku w Gołuchowie. Profesor Kleks zaprasza swoich uczniów na niezwykła przygodę, która łączy w sobie naukę poprzez zabawę z bajkową oprawą!

DLACZEGO WARTO?

Letnie kolonie łączą naukę z zabawą w bajkowej oprawie. Tym razem Profesor Kleks postawi przed swoimi uczniami całkiem nowe zadanie! Przez cały turnus uczestnicy będą tworzyć swój własny film. Wezmą udział w specjalnych warsztatach, które przybliżą im sztukę produkcji filmowej.  
Podczas kolonii dzieci poznają historię chorych sprzętów i będą miały okazję przyjrzeć się bliżej dziejom podróży Pana Kleksa. Przez cały turnus będą tworzyły swój własny film. Razem z Profesorem i wychowawcami przejdą przez jego wszystkie etapy, zaczynając od pisania scenariusza, przechodząc przez scenografię i charakteryzację, reżyserię, by na koniec kolonii wziąć udział w uroczystej gali. Przejdą się po czerwonym dywanie wśród paparazzi na premierę (SWOJEGO WŁASNEGO!) filmu.
Zamek w Gołuchowie, miejsce wyjątkowe pod wieloma względami. To właśnie tam kręcona została nowa Akademia Pana Kleksa w reżyserii Macieja Kawulskiego, która pod koniec roku trafi do kin!

W CENIE:

Zakwaterowanie (6 noclegów w kompleksie muzealnym Zamku Gołuchów)
Wyżywienie: 4 posiłki dziennie
Kameralne grupy 15-osobowe
Zajęcia odbywające się w zamkowych komnatach
Bogaty program atrakcji m.in. warsztaty naukowe, warsztaty filmowe, zajęcia taneczne, nauka sztuki filmowej
List od Profesora Kleksa / Dyplom ukończenia Akademii
Gadżety Akademii dla każdego uczestnika
Opieka kadry pedagogicznej i samego Pana Kleksa
Spotkanie organizacyjne w Bajce Pana Kleksa

DOSTĘPNE TERMINY: 

17.07-23.07 oraz 24.07-30.07

CENA to tylko 2590,00 zł

*Realizujemy płatności Bonem Turystycznym.
Sprawdź dostępność
No items found.

Zdjęcia

No items found.