BAJKOWY DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka w Bajce trwa aż 4 dni. Przeżyjecie iście filmową przygodę w zakamarkach Bajki. Na zakończenie wizyty zapraszamy Was na bezpłatny Piknik Rodzinny na terenie Fabryki Porcelany. Nie czekajcie, zaplanujcie Dzień Dziecka już dziś!
Więcej

FILMOWE KOLONIE LETNIE Z PANEM KLEKSEM

Ruszyły zapisy na kolonie z Panem Kleksem. Tym razem nasz Profesor zabierze swoich uczniów do niezwykłego Zamku w Gołuchowie i postawi prze nimi całkiem nowe zadanie.
Więcej

PÓŁKOLONIE LETNIE Z PANEM KLEKSEM

Wystartowały zapisy na PÓŁKOLONIE LETNIE z Panem Kleksem! Czeka aż 8 pięciodniowych turnusów z pełnym wyżywieniem i i wyjątkowym programem pełnym atrakcji.
Więcej

WYSTRZAŁOWE URODZINY  

Rodzicu! Jeżeli chcesz zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy to dobrze trafiłeś! 4 scenariusze do wyboru i opieka najlepszych animatorów!
Więcej

NOC MUZEÓW W BAJCE PANA KLEKSA!

13 maja zapraszamy wszystkich na NOC MUZEÓW W BAJCE!‍ Przygotowaliśmy w tym roku wyjątkowe zwiedzanie Bajki Pana Kleksa oraz Podwodnego Świata Królowej Aby - a to wszystko nocą! Czekają aż cztery wejścia na Nocne Zwiedzanie ekspozycji z przewodnikiem.
Więcej

AKADEMIA PANA KLEKSA ZAKOŃCZONA!

Akademia Pana Kleksa dobiegła końca! Podczas 5 rozwijających spotkań pokazaliśmy naszym studentom, że nauka nie musi być nudna. Mecenasem VI semestru było Towarzystwo Ubezpieczeniowe PRU.
Więcej

KATOWIZJE 2022 - Bajka wśród najlepszych!

Bajka Pana Kleksa zdobyła I miejsce w tegorocznej edycji konkursu KATOWIZJE. Jest to inicjatywa mający na celu wyłonienie liderów CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu).
Więcej

SPĘDŹ NIESAMOWITY CZAS!

W tygodniu czeka na Was zabawa bez limitu czasu - bawicie się i korzystacie z obu przestrzeni we własnym tempie, bez pośpiechu. W tygodniu bilet rodzinny 2+2 tańszy aż o 50 zł! W weekend zapraszamy na zwiedzanie Bajki i Abecji z przewodnikiem.
Więcej

NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ

Świetna zabawa i nauka w jednym? W Bajce Pana Kleksa jest to możliwe! Wszystko za sprawą nowych interaktywnych stanowisk, które nie tylko zapewniają świetną rozrywkę, ale jednocześnie edukują.
Więcej

Z KULTURĄ ZA PAN KLEKS

Cykl bezpłatnych warsztatów Z Kulturą za Pan Kleks właśnie dobiegł końca. To był cudowny czas spędzony pod znakiem kreatywności i pobudzania wyobraźni!
Więcej

MAGICZNY CZAS W BAJCE PANA KLEKSA

MIKOŁAJ PRZYBYŁ DO BAJKI PANA KLEKSA! Jeżeli chcecie go spotkać to wpadnijcie do Bajki od 1 do 22 grudnia. To będzie magiczny czas, którego długo nie zapomnicie!
Więcej

Masz jakieś pytania?

Napisz lub zadzwoń
+48 536 490 051
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Ojoj... Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.