PAŹDZIERNIK W BAJCE

Już od 1 października ZAPRASZAMY NA JESIEŃ W BAJCE! Czeka na Was wiele fantastycznych atrakcji m.in. jesienna pracownia artystyczna! Więcej szczegółów poniżej.
Więcej

WARSZTATY DOKTORA PAJ-CHI-WO

ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWE WARSZTATY: Mikroatmosfery planet i księżyców! Podczas warsztatów uczestnicy pod czujnym okiem naszego naukowca wytworzą mikroatmosferę ziemskich gazów i przyjrzą się ich własnościom.
Więcej

WRZESIEŃ W BAJCE

Od 7 września zapraszamy na specjalny wrześniowy program. Czeka na Was wiele fantastycznych atrakcji w tym ŚLĄSKA PRACOWNIA ARTYSTYCZNA, SALA ZAPOMNIANYCH ZABAW oraz WYSTAWA ŚLĄSKIEJ KULTURY. Szczegóły poniżej.
Więcej

Zostań kim chcesz! – Bajkowe wakacje w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie

Wracamy wspomnieniami do jednego z najprzyjemniejszego okresów w roku – wakacji! Dzięki współpracy z Ośrodkiem Kultury Leśnej w Gołuchowie Omenaa Foundation oraz Rafał Brzoska Foundation zorganizowali kolonie dla swoich podopiecznych. Bajka Pana Kleksa miała przyjemność być częścią tego wydarzenia.
Więcej

WYSTRZAŁOWE URODZINY

OSTATNIE WOLNE TERMINY WE WRZEŚNIU! Rodzicu - zorganizuj niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy. 4 scenariusze do wyboru i opieka najlepszych animatorów!
Więcej

ŚRODA ZA PÓŁ CENY

Łapcie RABAT prosto od Profesora Kleksa! W każdą środę września bilety do Bajki kupicie 50% taniej! Taka okazja nie zdarza się często! Do zobaczenia w Bajce. Oferta dla klientów indywidualnych.
Więcej

NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ

Świetna zabawa i nauka w jednym? W Bajce Pana Kleksa jest to możliwe! Wszystko za sprawą nowych interaktywnych stanowisk, które nie tylko zapewniają świetną rozrywkę, ale jednocześnie edukują.
Więcej

NOC MUZEÓW W BAJCE PANA KLEKSA!

13 maja zapraszamy wszystkich na NOC MUZEÓW W BAJCE!‍ Przygotowaliśmy w tym roku wyjątkowe zwiedzanie Bajki Pana Kleksa oraz Podwodnego Świata Królowej Aby - a to wszystko nocą! Czekają aż cztery wejścia na Nocne Zwiedzanie ekspozycji z przewodnikiem.
Więcej

AKADEMIA PANA KLEKSA ZAKOŃCZONA!

Akademia Pana Kleksa dobiegła końca! Podczas 5 rozwijających spotkań pokazaliśmy naszym studentom, że nauka nie musi być nudna. Mecenasem VI semestru było Towarzystwo Ubezpieczeniowe PRU.
Więcej

KATOWIZJE 2022 - Bajka wśród najlepszych!

Bajka Pana Kleksa zdobyła I miejsce w tegorocznej edycji konkursu KATOWIZJE. Jest to inicjatywa mający na celu wyłonienie liderów CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu).
Więcej

SPĘDŹ NIESAMOWITY CZAS!

W tygodniu czeka na Was zabawa bez limitu czasu - bawicie się i korzystacie z obu przestrzeni we własnym tempie, bez pośpiechu. W tygodniu bilet rodzinny 2+2 tańszy aż o 50 zł! W weekend zapraszamy na zwiedzanie Bajki i Abecji z przewodnikiem.
Więcej

Z KULTURĄ ZA PAN KLEKS

Cykl bezpłatnych warsztatów Z Kulturą za Pan Kleks właśnie dobiegł końca. To był cudowny czas spędzony pod znakiem kreatywności i pobudzania wyobraźni!
Więcej

MAGICZNY CZAS W BAJCE PANA KLEKSA

MIKOŁAJ PRZYBYŁ DO BAJKI PANA KLEKSA! Jeżeli chcecie go spotkać to wpadnijcie do Bajki od 1 do 22 grudnia. To będzie magiczny czas, którego długo nie zapomnicie!
Więcej

Masz jakieś pytania?

Napisz lub zadzwoń
+48 536 490 051
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Ojoj... Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.