FERIE W BAJCE!

Zapraszamy na kreatywną zabawę na najwyższym poziomie aż do 11 lutego! Swobodna zabawa w tygodniu lub zwiedzanie Bajki i Abecji z przewodnikiem w weekend to tylko mała część tego, co na Was czeka!
Więcej

SŁODKIE WALENTYNKI - warsztaty czekoladowe

Jak walentynki to koniecznie z czekoladą w roli głównej! Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat na iście słodkie warsztaty, podczas których własnoręcznie wykonają najlepsze smakołyki. Uczta dla podniebienia na najwyższym poziomie!
Więcej

BALE w Bajce Pana Kleksa

Już 11 lutego zapraszamy na WALENTYNKOWY BAL PRZYJAŹNI! 18 lutego przygotowaliśmy OSCAROWY BAL KARNAWAŁOWY. Gwarantujemy świetną zabawę i całą masę atrakcji :)
Więcej

AKADEMIA PANA KLEKSA ZAKOŃCZONA!

Akademia Pana Kleksa dobiegła końca! Podczas 5 rozwijających spotkań pokazaliśmy naszym studentom, że nauka nie musi być nudna. Mecenasem VI semestru było Towarzystwo Ubezpieczeniowe PRU.
Więcej

NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ

Świetna zabawa i nauka w jednym? W Bajce Pana Kleksa jest to możliwe! Wszystko za sprawą nowych interaktywnych stanowisk, które nie tylko zapewniają świetną rozrywkę, ale jednocześnie edukują.
Więcej

Z KULTURĄ ZA PAN KLEKS

Cykl bezpłatnych warsztatów Z Kulturą za Pan Kleks właśnie dobiegł końca. To był cudowny czas spędzony pod znakiem kreatywności i pobudzania wyobraźni!
Więcej

Masz jakieś pytania?

Napisz lub zadzwoń
+48 536 490 051
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Ojoj... Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.