OFICJALNY SKLEP AKADEMII PANA KLEKSA

Czy są z nami fani nowej Akademii Pana Kleksa? Właśnie wystartował oficjalny sklep z unikatowymi produktami, których nie znajdziecie w żadnym innym miejscu :)
Więcej

WARSZTATY W BAJCE

Marzec w Bajce zapowiada się iście kreatywnie! Wszystko za sprawą warsztatów dodatkowych, które dla Was przygotowaliśmy! U nas nie ma miejsca na nudę! Kliknij po więcej...
Więcej

WEEKEND KOBIET W BAJCE

Weekend kobiet w Bajce to gwarancja kreatywnie spędzonego czasu na najwyższym poziomie! Warsztaty herbaciane, podczas których stworzycie unikatową mieszankę oraz perfumiarskie to zdecydowanie recepta na sukces!
Więcej

PÓŁKOLONIE LETNIE Z PANEM KLEKSEM 2024

Wystartowały zapisy na PÓŁKOLONIE LETNIE Z PANEM KLEKSEM 2024! Przygotowaliśmy dwa różne programy: 🚀UCIECZKA NA MARSA - półkolonie kosmiczne 🎥ZOSTAŃ GWIAZDĄ - półkolonie filmowe. Kliknij i dowiedź się więcej...
Więcej

BAJKA DLA SZKÓŁ

Zapraszamy szkoły, przedszkola i grupy zorganizowane na wycieczkę w jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie dzieci otrzymają odpowiedź na nurtujące je pytania oraz będą mogli eksperymentować pod okiem wykwalifikowanej kadry! Jedno możemy obiecać: to będzie bardzo kreatywnie spędzony czas!
Więcej

Urodziny w języku polskim, angielskim i ukraińskim!

Kto jest głodny? Dajcie porwać się do sekretnej przestrzeni naszej Bajki, czyli Kuchni Pana Kleksa! Tam nasi goście pod okiem uczniów Pana Kleksa przygotują prawdziwie swoją pizzę, dobierając ulubione składniki - wytrawne lub na słodko! Ser i szynka, czy może owoce z nutellą? To wy zdecydujecie!
Więcej

Pizzines!

Who’s hungry? ‍Let us introduce You to a secret space in our fairy tale - Mr. Kleks’s Kitchen! Our guests will prepare a truly unique pizza under a whatchful eye of Mr Kleks’s students.
Więcej

Головокружіння від піци

Хто голодний? Дозвольте перенести себе в таємний простір нашої Байки, тобто Кухню Пана Клекса! Там наші гості під наглядом учнів Пана Клекса самі готуватимуть піцу, обираючи улюблені інгредієнти – солоні чи солодкі!
Więcej

NOWOŚĆ URODZINY FILMOWE

URODZINY FILMOWE to strzał w 10tkę. Solenizant razem z gośćmi przeniesie się w niezwykły świat i odkryje magię kina! Kulisy powstania filmu Akademii Pana Kleksa, oryginalne kostiumy i scenografia prosto z planu zdjęciowego. Dodatkowo warsztaty z tworzenia rekwizytów filmowych. Kliknij po więcej 🎬
Więcej

WYSTRZAŁOWE URODZINY

OSTATNIE WOLNE TERMINY W STYCZNIU! Rodzicu - zorganizuj niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy. 4 scenariusze do wyboru i opieka najlepszych animatorów!
Więcej

Zostań kim chcesz! – Bajkowe wakacje w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie

Wracamy wspomnieniami do jednego z najprzyjemniejszego okresów w roku – wakacji! Dzięki współpracy z Ośrodkiem Kultury Leśnej w Gołuchowie Omenaa Foundation oraz Rafał Brzoska Foundation zorganizowali kolonie dla swoich podopiecznych. Bajka Pana Kleksa miała przyjemność być częścią tego wydarzenia.
Więcej

Kleks. Magia Kina

NOWOŚĆ - Kleks. Magia Kina to jedyna w Polsce audiowizualna wystawa, która odkryje przed Tobą sekrety produkcji filmowych. Odwiedź katowicką Fabrykę Porcelany i poznaj kulisy powstania Akademii Pana Kleksa w reżyserii Macieja Kawulskiego.
Więcej

NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ

Świetna zabawa i nauka w jednym? W Bajce Pana Kleksa jest to możliwe! Wszystko za sprawą nowych interaktywnych stanowisk, które nie tylko zapewniają świetną rozrywkę, ale jednocześnie edukują.
Więcej

Z KULTURĄ ZA PAN KLEKS

Cykl bezpłatnych warsztatów Z Kulturą za Pan Kleks właśnie dobiegł końca. To był cudowny czas spędzony pod znakiem kreatywności i pobudzania wyobraźni!
Więcej

Masz jakieś pytania?

Napisz lub zadzwoń
+48 536 490 051
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Ojoj... Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.