Wystrzałowe urodziny

Zorganizuj niezapomniane urodziny w Bajce Pana Kleksa

Urodziny w Bajce Pana Kleksa to ponad 2 godziny świetnej zabawy. Do wyboru mamy 4 scenariusz, podczas których uczestnicy przeżyją niezapomnianą przygodę. Podbój kosmosu, gra w EKO podchody czy warsztaty kulinarne, to tylko kilka z wielu atrakcji jakie przygotowaliśmy dla naszych solenizantów. Gwarantujemy, że to będą najlepsze urodziny dla Twojego dziecka :)

Pakiet urodzinowy zawiera: 2:15h świetnej zabawy, animatora oraz salę urodzinową na wyłączność, warsztaty kreatywne, poczęstunek dla dzieci, zaproszenia.

Rodziców zapraszamy do naszej kawiarni, w której serwujemy najlepszą kawę w mieście!

Wystrzałowe urodziny

Zorganizuj z nami niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka w Bajce Pana Kleksa w Katowicach!

•przyjęcia 7 dni w tygodniu
•w cenie zdrowy poczęstunek, napoje, opieka animatora oraz zaproszenia •ponad 2 godziny świetnej zabawy
•w pełni ekologiczna i jadalna zastawa
•możliwość przygotowania personalizowanego tortu
•Rezerwacje oraz więcej informacji:

Najważniejsze informacje:

Do wyboru 1 z 4 scenariuszy oraz 2 pakiety urodzin dla dzieci – do 6 uczestników oraz do 10. Możliwość połączenia pakietów. Maksymalna liczba uczestników to 18 osób.

Ceny pakietów:
Poniedziałek – czwartek
599 zł – pakiet do 6 uczestników
799 zł – pakiet do 10 uczestników (dodatkowa osoba 70 zł/ max 3 os.)
Piątek – niedziela
699 zł – pakiet do 6 uczestników
899 zł – pakiet do 10 uczestników (dodatkowa osoba 90 zł/ max 3 os.)
* do 13 os. 1 animator, powyżej 13 os. dokładamy 2 animatora( +100 zł).
** W przypadku dużych urodzin (powyżej 14 os.) łączymy p.10 os. i p.6 os.

UWAGA: scenariusz KULINARNE REWOLUCJE( max. 14 os.) oraz EKO BOHATEROWIE dopłata 100 zł do każdego pakietu.
TORTY:
Torty robione są na naturalnych składnikach. Mamy do wyboru 3 wersje smakowe: śmietanowy z owocami, czekoladowy z owocami albo smak Oreo. Torty są personalizowane – zawierają elementy nawiązujące do Bajki – kleksowe piegi oraz guziki.
Koszt tortu:
mniejsze urodziny – 120 zł większe urodziny – 150 zł

Scenariusze Urodzin

EKO BOHATEROWIE - NOWOŚĆ

+

Podczas urodzin solenizant zabierze swoich gości w niezwykłą podróż po morzach i oceanach. Wspólnie wybiorą się w nasz podwodny świat, gdzie poznają jego tajemnice. To nie wszystko! Będą poszukiwaczami listu w butelce od samej Królowej Aby, która przekaże im, jaki wpływ mamy na zanieczyszczenia mórz i oceanów, jak długo rozkładają się śmieci w wodzie i jakie to ma skutki dla naszej planety. Zdobędą wiedzę jak zapobiegać zanieczyszczeniom i być bohaterami naszej planety. Warsztaty: dzieci podczas warsztatów tworzą maski podwodnych stworów w których poszukują ukrytego listu w butelce.

Droga do gwiazd

+

Solenizant razem z gośćmi wyruszy na planetę Fantazję, gdzie wszyscy przejdą szkolenie na astronautę. W trakcie urodzin dzieci uwolnią fantazję i stworzą własną galaktykę zamkniętą w fiolce. Zapoznają się z warunkami jakie panują na planecie, gdzie „dzieciństwo ma kolor bajkowy, a przygoda już czeka za drzwiami”.

EKO urodziny

+

Co to jest UPCYKLING? Jaki wpływ na środowisko ma plastik? Co możemy zrobić, żeby śmiecić mniej? Tego i… nie tylko tego na temat proekologicznej postawy dowiedzą się dzieci podczas Urodzin w stylu EKO. W trakcie warsztatów dzieci stworzą własną EKO sztukę, która ozdobi niejedno rodzinne wnętrze. Wszystkie ręce na pokład – ruszamy w podróż na ratunek naszej planecie.

Kulinarne rewolucje

+

Pyszna pizza niczym z prawdziwej, włoskiej pizzerii, jadalne piegi, a do tego duża dawka dobrej zabawy i pozytywnej energii? W kuchni Pana Kleksa wszystko jest możliwe! Podczas urodzin dzieci poznają technikę przygotowania NAJLEPSZEJ pizzy w mieście w wersji na słono i na słodko. Zadowolimy nawet najbardziej wymagających smakoszy. Będzie smacznie, kolorowo i wystrzałowo. Podciągnijcie rękawy, zaczynamy. * dopłata 100zł do pakietu

Zarezerwuj wystrzałowe urodziny!

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane!
Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz

Bajka Pana Kleksa to super miejsce dla małych i dużych