Wystrzałowe urodziny

Zorganizuj niezapomniane urodziny w Bajce Pana Kleksa

Urodziny w Bajce Pana Kleksa to ponad 2 godziny świetnej zabawy. Do wyboru mamy 4 scenariusze, podczas których uczestnicy przeżyją niezapomnianą przygodę. Podbój kosmosu, gra w EKO podchody czy warsztaty kulinarne, to tylko kilka z wielu atrakcji jakie przygotowaliśmy dla naszych solenizantów. Gwarantujemy, że to będą najlepsze urodziny dla Twojego dziecka :)

Pakiet urodzinowy zawiera: 2:15h świetnej zabawy, animatora oraz salę urodzinową na wyłączność, warsztaty kreatywne, poczęstunek dla dzieci, zaproszenia.

Rodziców zapraszamy do naszej kawiarni, w której serwujemy najlepszą kawę w mieście!

Wystrzałowe urodziny

Zorganizuj z nami niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka w Bajce Pana Kleksa w Katowicach!

•przyjęcia 7 dni w tygodniu
•w cenie zdrowy poczęstunek, napoje, opieka animatora oraz zaproszenia •ponad 2 godziny świetnej zabawy
•w pełni ekologiczna i jadalna zastawa
•możliwość przygotowania personalizowanego tortu
•Rezerwacje oraz więcej informacji:

Najważniejsze informacje:

Do wyboru 1 z 4 scenariuszy oraz 2 pakiety urodzin dla dzieci – do 6 uczestników oraz do 10. Możliwość połączenia pakietów. Maksymalna liczba uczestników to 18 osób.

Na poczęstunek składa się:
Patera z owocami, ciasteczka, paluszki, popcorn, chrupki kukurydziane i galaretki oraz napoje nielimitowane - woda z cytryna, sok jabłkowy.
Dodatkowo dzieci otrzymują poczęstunek na jadalnych talerzykach.

TORTY:
Torty robione są na naturalnych składnikach. Mamy do wyboru 3 wersje smakowe: śmietanowy z owocami, czekoladowy z owocami albo smak Oreo.
Torty są personalizowane – zawierają elementy nawiązujące do Bajki – kleksowe piegi oraz guziki.

Koszt tortu:
Mniejsze urodziny – 140 zł
Większe urodziny – 170 zł

Muffiny:
Muffinki czekoladowe z kremem, przystrojone guzikami i bajkowymi piegami.  
Solenizant otrzymuje babeczkę ze świeczką! (12zł/szt.)

Scenariusze Urodzin

URODZINY FILMOWE

+

URODZINY FILMOWE to strzał w 10tkę. Solenizant razem z gośćmi przeniesie się w niezwykły świat i odkryje magię kina! Podczas urodzin uczestnicy odkryją kulisy powstania filmu Akademii Pana Kleksa, zobaczą oryginalne kostiumy i scenografię prosto z planu zdjęciowego. To nie wszystko! Wezmą udział w warsztatach z tworzenia scenariusza, a w sali kinowej czekać będzie kleksowy poczęstunek. Pssst… nie zabraknie niespodzianki dla solenizanta :) 𝗦𝗨𝗚𝗘𝗥𝗢𝗪𝗔𝗡𝗬 𝗪𝗜𝗘𝗞 7-15 lat

Pizzowy zawrót głowy!

+

Kto jest głodny? Dajcie porwać się do sekretnej przestrzeni naszej Bajki, czyli Kuchni Pana Kleksa! Tam nasi goście pod okiem uczniów pana Kleksa przygotują prawdziwie swoją pizzę, dobierając ulubione składniki - wytrawne lub na słodko! Ser i szynka, czy może owoce z nutellą? To wy zdecydujecie! Ale to nie koniec przepisu na udane urodziny: nie zabraknie czasu na szaleństwa i zabawę w krainach Bajki Pana Kleksa. Bon appetit𝗦𝗨𝗚𝗘𝗥𝗢𝗪𝗔𝗡𝗬 𝗪𝗜𝗘𝗞 𝟵-𝟭𝟯𝗟𝗔𝗧.

Головокружіння від піци

+

Хто голодний? Дозвольте перенести себе в таємний простір нашої Байки, тобто Кухню Пана Клекса! Там наші гості під наглядом учнів Пана Клекса самі готуватимуть піцу, обираючи улюблені інгредієнти – солоні чи солодкі! Сир і шинка, а може фрукти з нутеллою? То Вам вирішувати! Але це ще не весь рецепт успішного Дня Народження: у “Bajka Pana Kleksa” (Байка Пана Клекса) буде вдосталь часу для веселощів та розваг. Bon appetit! Смачногоприпущення вік 𝟵-𝟭𝟯.

Pizziness!

+

The culinary birthday party is back in a new form! Who’s hungry? Let us introduce You to a secret space in our fairy tale - Mr. Kleks’s Kitchen! Our guests will prepare a truly unique pizza under a whatchful eye of Mr Kleks’s students.You can pick and choose your favourite ingredients - both sweet and savory. Classic cheese and ham or fruit with nutella? The choice is Yours! This isn’t the end of Our recipe for a perfect birthday celebration -there will be plenty of having fun and a lot of entertainment on our huge interactive exhibition! Bon appetite! 𝗦𝗨𝗚𝗚𝗘𝗦𝗧𝗘𝗗 𝗔𝗚𝗘 𝟵-𝟭𝟯.

Bohaterowie Królowej Aby

+

Podczas urodzin solenizant zabierze swoich gości w niezwykłą podróż po morzach i oceanach. Wspólnie wybiorą się w nasz podwodny świat, gdzie poznają jego tajemnice. To nie wszystko! Będą poszukiwaczami listu w butelce od samej Królowej Aby, która przekaże im, jaki wpływ mamy na zanieczyszczenia mórz i oceanów, jak długo rozkładają się śmieci w wodzie i jakie to ma skutki dla naszej planety. Zdobędą wiedzę jak zapobiegać zanieczyszczeniom i być bohaterami naszej planety. Warsztaty: dzieci podczas warsztatów tworzą maski podwodnych stworów w których poszukują ukrytego listu w butelce. 𝗦𝗨𝗚𝗘𝗥𝗢𝗪𝗔𝗡𝗬 𝗪𝗜𝗘𝗞 𝟰-𝟵 𝗟𝗔𝗧.

Droga do gwiazd

+

Solenizant razem z gośćmi wyruszy na planetę Fantazję, gdzie wszyscy przejdą szkolenie na astronautę. W trakcie urodzin dzieci uwolnią fantazję i stworzą własną galaktykę zamkniętą w fiolce. Zapoznają się z warunkami jakie panują na planecie, gdzie „dzieciństwo ma kolor bajkowy, a przygoda już czeka za drzwiami”. 𝗦𝗨𝗚𝗘𝗥𝗢𝗪𝗔𝗡𝗬 𝗪𝗜𝗘𝗞 𝟱-𝟵 𝗟𝗔𝗧.

EKO urodziny

+

Nie ma czasu do stracenia! Naszej planecie grozi wielkie niebezpieczeństwo! Kto może powstrzymać katastrofę klimatyczną? Oczywiście, że pan Kleks! Podczas zabawy w podchody, która przeprowadzi Was przez wszystkie strefy naszej Bajki, będziecie mieli za zadanie odblokować klucz do specjalnej wiadomości od pana Kleksa, który przekaże wam wiedzę na temat naszego wpływu na środowisko, a w trakcie warsztatów upcyklingowych przemienicie rzeczy stare i nudne na nowe, piękne i Wasze. 𝗦𝗨𝗚𝗘𝗥𝗢𝗪𝗔𝗡𝗬 𝗪𝗜𝗘𝗞 𝟳-𝟭𝟬 𝗟𝗔𝗧.

CENNIK

PIZZOWY ZAWRÓT GŁOWY

keyboard_arrow_down

DROGA 
DO GWIAZD / EKO URODZINY / BOHATEROWIE KRÓLOWEJ ABY

keyboard_arrow_down

URODZINY FILMOWE

keyboard_arrow_down

Zarezerwuj wystrzałowe urodziny!

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane!
Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz


Wystrzałowe urodzinki w Bajce to gwarancja śmiechu i zabawy!