Bajdocja

Królestwo Bajdocji

Dawno, dawno temu w odległej Fabryce Porcelany… słynny nicpoń Bebok, podczas jednej z wielu podróży Pana Klesa, wykradł i schował trzy jego bardzo ważne sekrety

Guzik z czapki Bogdychanów

Magiczny kałamarz

Szmaragdową szkatułkę
doktora Paj-Chi-Wo

Bebok nie zdawał sobie sprawy, że przedmioty te posiadają wielką moc, dlatego muszą zostać odnalezione. Bebok jest stworkiem uwielbiającym wszelkiego rodzaju psoty. Pan Kleks żyje z nim w dużej przyjaźni, jednak czasem narażony jest na dowcipy tego hultaja.
Pan Kleks potrzebuje Twojej pomocy w odnalezieniu ukrytych przedmiotów. Nie zwlekaj dłużej. Zabierz z domu swoich rodziców lub bliskich – na pewno przydadzą się w tej niebezpiecznej i pełnej tajemnic misji. Czym prędzej przybądź do Bajki Pana Kleksa i rozpocznij poszukiwania! Wykaż się zręcznością, sprytem, wyobraźnią, determinacją i odwagą. Poznaj magiczny świat zwierząt żyjących w Ostatnim Rezerwacie Przyrody, odkryj jakie tajemnice skrywa przed Tobą Kraina Szpaka Mateusza, poznaj język psi w podniebnym Psim Raju, skosztuj jadalnych farbek w Kuchni Pana Kleksa, wypłyń w długi rejs statkiem Apolinary Baj z Królestwa Bajdocji czy wreszcie poleć z nami najszybszym ścigaczem w kosmosie Voltan II na Planetę Fantazja.Zrealizuj swoją misję i zdobądź bajkowe nagrody!

Dla kogo?

Wielbicieli przygód i podrózy

Aktywności:

– ekran z bajkami,
– zwoje lin,
– Apolinarny Baj,
– Wyspa Wynalazców,
– łowisko,
– Przylądek Aptekarski,
– busola,
– zjeżdżalnia,
– węzły/liny/mapy,
– morska głębina

Rozwijamy:

– zamiłowanie do podróży,
– otwartość i ciekawość świata,
– wrażliwość,
– wyobraźnię,
– umiejętności manualne,
– podstawowe pojęcia geograficzne,
– sprawność czytania mapy i korzystania z kompasu oraz busoli,
– zamiłowanie do żeglarstwa,
– wiedzę ichtiologiczną,
– wiedzę hydrologiczną

Zadanie:

rejs statkiem do świata podróży Pana Kleksa i odnalezienie kałamarza z niekończącym się atramentem
KRÓLOWA ABA
Bohater Strefy
Doskonałe miejsce zabawy i edukacji dla dzieci i ich rodziców. O wieku się tutaj zapomina! Dawno nie widziałam miejsca tak pobudzającego kreatywność. Kolorowo, czysto, przestronnie. Polecam tour z animatorem i zajęcia warsztatowe. Naprawdę warto!
Kamila, mama Adama i Hani