Planeta Fantazja

Planeta Fantazja

Dawno, dawno temu w odległej Fabryce Porcelany… słynny nicpoń Bebok, podczas jednej z wielu podróży Pana Klesa, wykradł i schował trzy jego bardzo ważne sekrety:

Guzik z czapki Bogdychanów

Magiczny kałamarz

Szmaragdową szkatułkę
doktora Paj-Chi-Wo

Bebok nie zdawał sobie sprawy, że przedmioty te posiadają wielką moc, dlatego muszą zostać odnalezione. Bebok jest stworkiem uwielbiającym wszelkiego rodzaju psoty. Pan Kleks żyje z nim w dużej przyjaźni, jednak czasem narażony jest na dowcipy tego hultaja.
Pan Kleks potrzebuje Twojej pomocy w odnalezieniu ukrytych przedmiotów. Nie zwlekaj dłużej. Zabierz z domu swoich rodziców lub bliskich – na pewno przydadzą się w tej niebezpiecznej i pełnej tajemnic misji. Czym prędzej przybądź do Bajki Pana Kleksa i rozpocznij poszukiwania! Wykaż się zręcznością, sprytem, wyobraźnią, determinacją i odwagą. Poznaj magiczny świat zwierząt żyjących w Ostatnim Rezerwacie Przyrody, odkryj jakie tajemnice skrywa przed Tobą Kraina Szpaka Mateusza, poznaj język psi w podniebnym Psim Raju, skosztuj jadalnych farbek w Kuchni Pana Kleksa, wypłyń w długi rejs statkiem Apolinary Baj z Królestwa Bajdocji czy wreszcie poleć z nami najszybszym ścigaczem w kosmosie Voltan II na Planetę Fantazja.

Dla kogo?

odważnych miłośników tajemnic kosmosu

Aktywności:

– kosmiczna kapsuła,
– układ międzyplanetarny,
– ścigacz Voltan II,
– fotel Wielkiego Elektronika,
– Robot Silver,
– Szkoła Pilotów,
– stan nieważkości,
– rakieta galaktyki,
– złomowisko robotów

Rozwijamy:

– zainteresowanie astrologią i astronomią,
– inteligencję i błyskotliwość,
– refleks i sprawność fizyczną,
– podstawowe pojęcia fizyczne,
– świadomość ekologiczną,
– wrażliwość na segregację odpadów, ochronę powietrza, ochronę wód i racjonalne ich wykorzystanie,
– zdrowy styl życia,
– koncentrację

Zadanie:

ukończenie Szkoły pilotów ścigacza Voltan II i odnalezienie szmaragdowej szkatułki Doktora PAJ-CHI-WO
Robot Silver
Bohater Strefy
Doskonałe miejsce zabawy i edukacji dla dzieci i ich rodziców. O wieku się tutaj zapomina! Dawno nie widziałam miejsca tak pobudzającego kreatywność. Kolorowo, czysto, przestronnie. Polecam tour z animatorem i zajęcia warsztatowe. Naprawdę warto!
Sylwia, mama Zosi