Kraina Szpaka Mateusza

Kraina Szpaka Mateusza

Dawno, dawno temu w odległej Fabryce Porcelany… słynny nicpoń Bebok, podczas jednej z wielu podróży Pana Klesa, wykradł i schował trzy jego bardzo ważne sekrety:

Guzik z czapki Bogdychanów

Magiczny kałamarz

Szmaragdową szkatułkę
doktora Paj-Chi-Wo

Bebok nie zdawał sobie sprawy, że przedmioty te posiadają wielką moc, dlatego muszą zostać odnalezione. Bebok jest stworkiem uwielbiającym wszelkiego rodzaju psoty. Pan Kleks żyje z nim w dużej przyjaźni, jednak czasem narażony jest na dowcipy tego hultaja.
Pan Kleks potrzebuje Twojej pomocy w odnalezieniu ukrytych przedmiotów. Nie zwlekaj dłużej. Zabierz z domu swoich rodziców lub bliskich – na pewno przydadzą się w tej niebezpiecznej i pełnej tajemnic misji. Czym prędzej przybądź do Bajki Pana Kleksa i rozpocznij poszukiwania! Wykaż się zręcznością, sprytem, wyobraźnią, determinacją i odwagą. Poznaj magiczny świat zwierząt żyjących w Ostatnim Rezerwacie Przyrody, odkryj jakie tajemnice skrywa przed Tobą Kraina Szpaka Mateusza, poznaj język psi w podniebnym Psim Raju, skosztuj jadalnych farbek w Kuchni Pana Kleksa, wypłyń w długi rejs statkiem Apolinary Baj z Królestwa Bajdocji czy wreszcie poleć z nami najszybszym ścigaczem w kosmosie Voltan II na Planetę Fantazja.

Dla kogo?

Dobrze współpracujących i spostrzegawczych rodzin

Aktywności:

– broda Pana Kleksa,
– zegar,
– senne lusterka,
– leczenie chorych sprzętów,
– sekrety Pana Kleksa,
– paleta kolorów,
– furtki do bajek

Rozwijamy:

– poznawanie przestrzeni w sposób sensoryczny,
– kreatywność,
– otwartość,
– chęć czytania,
– umiejętność mieszania barw,
– psychomotorykę,
– zdolności plastyczne,
– uczenie się synpraktyczne,
– inteligencja emocjonalna,
– pamięć

Zadanie:

Odkrycie wszystkich zakamarków Krainy Szpaka Mateusza i odnalezienie guzika z czapki Bogdychanów
Szpak Mateusz
‍Bohater Strefy
Doskonałe miejsce zabawy i edukacji dla dzieci i ich rodziców. O wieku się tutaj zapomina! Dawno nie widziałam miejsca tak pobudzającego kreatywność. Kolorowo, czysto, przestronnie. Polecam tour z animatorem i zajęcia warsztatowe. Naprawdę warto!
Sylwia, mama Zosi